Author: s***9
Date:
Review: very nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nice
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 811.700₫
Original Price: 1.501.700₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Lithium-ion Battery |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 7 cm |
| Chiều rộng | 18 cm |
| Chiều cao | 4 cm |
| SKU | sb251218154606399182892 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 7602105 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***9
Date:
Review: very nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nice
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: j***7
Date:
Review: حلو ومرتب نفس الصوره تماما
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: z***8
Date:
Review: Mxnxnxnnxnxnxnnxbxbxbx
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***6
Date:
Review: طلب زبونة وان شاءالله تعجبها
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm